קורס ספרדית בחיפה 2017

250 לחודש
  • שיטת לימוד המותאמת לך ולוקחת בחשבון את כישורייך ומטרתך
  • לימוד בקבוצות קטנות מאפשר התקדמות מהירה ותרגול רב
  • חווית לימוד מיוחדת ,לימוד ספרדית מתוך הנאה רבה
  • מפגש שבועי של שעה וחצי נטו
פופולרי

שמי סברי, ברשותי ניסיון של יותר מ 10 שנות הוראה של השפות איטלקית וספרדית, הדרך שלי להרכשת השפות מושפעת מהאהבה וההתלהבות שלי להוראת השפות ומהשכלה הגבוהה שרכשתי בתחום ההוראה והייעוץ החינוכי.
נולדתי וגדלתי בארגנטינה , עליתי לישראל בגיל 30 , לימדתי בברליץ איטלקית וספרדית מספר שנים עד שפתחתי בית ספר לשפות באופן עצמאי.
אני מאמינה שהכרת הרקע, רמת השליטה בשפה והמטרות שלך  מצד אחד ומצד שני הכנת תוכנית המותאמת לך תביא אותך לשליטה מכסימלית והנאה מהשפה.

בקיץ 2010, כשהתחלתי ללמוד ספרדית אצל סברינה, לא ידעתי להגיד אפילו "הולה". התחלתי מאפס מוחלט. שנתיים מאוחר יותר זכיתי במקום הראשון בתחרות מצגות עסקיות בסמינר מקצועי של מוצרי צריכה בבואנוס איירס. אצל סברינה לומדים לא רק את כללי הדקדוק היבשים, אלא גם את הצבעים והריחות של השפה, על ניביה השונים. סברינה משלבת קריאה, כתיבה, דיבור, צפייה בסרטים, האזנה לשירים – הלימוד הוא חוויתי ונעים. שיעורי הספרדית אצל סברינה הם מהנים, מאתגרים, והם ללא ספק אחת הפעילויות הכי טובות בחיי.
אלון עירוני
יזם הייטק, 54, חיפה
הייתי בברצלונה והתאהבתי בעיר,באנשים,באוירה,באוכל והחלטתי שאני רוצה לדעת ספרדית, ככה הגעתי לסברי.קודם כל אני רוצה לדבר על כיף-כיף ללמוד איתה,נעים וזורם וקשוב. השיעורים חולפים בהנאה גדולה,בתחושה שלכל דבר,עניין ושאלה יש את המענה המדוייקים, השיעורים איתה מלאי קצב,עניין,יצירתיות. היא מיד מבינה את מה שלא מובן עד הסוף,ההסברים תמיד מלאי תשומת לב כך ששום דבר אינו נשמט, יש בה רגישות עצומה לכל קושי ולכל שאלה שעולהותמיד בסבלנות ובנועם. אני פשוט נהנית מכל רגע.
חגית צורי
מטפלת אלטרנטיבית
סברי הכינה אותי בצורה מושלמת ללימודים בסביבה דוברת ספרדית, הלימודים היו חוויה והגעתי לשליטה ברמה גבוהה בספרדית תודה רבה סברי!
אלון גורבונוס
כלכלן

מועדי קורסי 2017

אנא צור קשר לקבלת שעות ופרטי הקורס